RSS
wtorek, 13 marca 2012

i każdy z nas ma ten kawałek, który dopasowany do całości daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju i szczęścia. Dlaczego te kawałki nie potrafią działać oddzielnie ? Dlaczego nie możemy być szczęśliwi chociaż po części. Z dnia na dzień coraz bardziej się rozpadamy, coraz więcej zbiera się w nas płaczu. Coraz więcej wódki i papierosów. Coraz mniej kontaktu ze światem. Przynajmniej ze sobą potrafimy jeszcze rozmawiać. Przynajmniej potrafimy jeszcze wypowiedzieć jak to wszystko bardzo nas wkurwia, jak boli i jak bardzo nie potrafimy nic z tym zrobić. 

 

jest kurewsko źle. wszystkim nam jest źle.

14:59, delikatnienie.net
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 marca 2012

ponad 260 kilometrów tęsknoty.

17:16, delikatnienie.net
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 marca 2012

gdzieś o piątej nad ranem budzę się z płaczem. z przeraźliwym płaczem. złe się śni. wtulam się mocno w ciepłe zaspane ramiona. słyszę uspokajające słowa. bardzo powoli dociera do mnie że to tylko sen. okropny sen. to już drugi taki. moja chora wyobrażnia zdążyła uśmiercić oboje moich rodziców. rano dzwonię do mamy, żeby powiedzieć, że cholernie ją kocham. i że jest najlepsza. ona jak zwykle śmieje się ze mnie próbując zinterpretować sen jako wyrzuty sumienia. cały czas gromadzi się we mnie mnóstwo płaczu. niech to się już zmieni.

16:05, delikatnienie.net
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 05 marca 2012

wiosenne postanowienia są dużo lepsze od tych nworocznych. dlatego to jest najlepszy, jedyny moment, kiedy można coś zmienić. dlatego 1) wychodzę z łóżka 2) wyciągam z szafy wiosenne ubrania i wiosenną radość na twarzy 3) znajduję pracę, i zaczynam wreszcie zarabiać miliony na podróż życia 4) biorę się za zdjęcia i wreszcie ogarniam teczkę do Ł.

12:39, delikatnienie.net
Link Dodaj komentarz »