RSS
piątek, 30 listopada 2012

niedobory magnezu prowadzą do depresji i nerwicy.

podobno.

 

nerwowo skacząca powieka i zawroty głowy. sen i bezsen-ność.

łykam więc dawkę uderzeniową i obrywam prosto w ryj atakami śmiechu.

 

dziwne te sztuczki organizmu.

19:11, delikatnienie.net
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 listopada 2012

rozmowy o początkach, uczucie, jakby się było wtedy kimś zupełnie innym, jak gdyby minęły stulecia od tamtego czasu i od tamtej mnie.

01:23, delikatnienie.net
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 listopada 2012

kolejne levele. poziomy, z których nie da się wrócić do początku całej gry. można jedynie iść na oślep przed siebie licząc, że w tej mgle nie wpadnę w żadną przepaść, nie rozdepcze mnie stado wystraszonych słoni. i jak słoń, który ma idealną pamięć, pamiętam wszystkie pierwsze dreszcze i każdą ciarkę na skórze, pierwsze dotyki i ściski w żołądku, trzęsące się dłonie, co to nie wiedziały gdzie się podziać i jak zachować, łzy jak wielkie grochy i nie odebrane połączenia w liczbie dwucyfrowej. codziennie. pamiętam początki . pamiętam jak się chciało i nie chciało jednocześnie. jak pragnęło i odganiało spragnione myśli. jak się udawało, że to ciało nic nie czuje, a czuło wszystko. czuło oddech obcy i fakturę skóry, miękkość włosów i szorstkość łokci, siłę ramion i ciepło policzka w mroźny dzień. 

 

co się robi, kiedy kocha się tak straszliwie mocno, ale już nie poparza, nie elektryzuje? kiedy głowa pragnie a ciało zastyga martwe?

17:00, delikatnienie.net
Link Dodaj komentarz »