Blog > Komentarze do wpisu

łezka w oku, że ktoś tu jeszcze zagląda..

 

mróz za dobre zagościł w mieście Ł. i wiatr krzywdzi twarz tak niesamowicie, że tęsknota za ciepłem olbrzymia. hektolitry herbat i nowy ciepły koc. wracam do starych odcinków Chirurgów, z sentymentu, czwarty sezon, i uwierzyć nie mogę jak bardzo ten serial ostatnio zniszczyli.

ostatni weekend to powrót na stare śmieci, równie zimno w mieście K. tuż przy Małym Rynku. środek nocy, rozmowy, piwa, śmiechy i dramaty i ta rozmowa przy porannym kacu - "wiesz, my chyba nigdy nie dorośniemy. nic się w naszym życiu nie zmienia. może i jesteśmy trochę starsi, ale równie dobrze moglibyśmy tak siedzieć i rozmawiać o tym samym trzy lata temu". nawet żarty te same. 

 

i jeszcze to uczucie w samym środku. kiedy miłość nie jest już chemią i wybuchem hormonów a codziennym dbaniem o siebie i smsem z listą zakupów. trochę inny level, wcale nie gorszy, ale jakby porywów serca brak..

wtorek, 02 grudnia 2014, delikatnienie.net

Polecane wpisy

  • odloty. odsłona pierwsza.

    myślałam, że tak strasznie zaboli, kiedy będę musiała się rozstawać z miastem K. a okazuje się, że nagle wszyscy uciekają z tego miasta, z tego kraju. sierpień

Komentarze
Gość: piachwoczy, *.dynamic.chello.pl
2014/12/06 20:57:00
znam to, znam.. jak ja dobrze to wszystko znam..